Karayolu Taşımacılığı

Posted by Merih Transport
Category:

Merih transport olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren ilk hedef olarak belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti ilkesini kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile yerine getirmekteyiz. Son teknoloji araçlar, alanında profesyonel çalışma ekibimiz ve gelişmiş servis ağımız ile taşımanın başında sonuna kadar huzur içinde geçeceğinin taahhüdünü vermekteyiz. Taşımanın başında vermiş olduğumuz sigorta hizmeti ile en küçük ayrıntıyı bile güvence altına alarak oluşabilecek sorunlar karşısında tüm sorumluluğu üzerimize alarak sizlerin mağdur olmasının önüne geçiyoruz.

Karayolu Taşımacılığından Öncülüğümüz

Merih transport olarak hem ulusal hem de uluslar arası taşımalarda tüm gümrük mevzuatına hâkim personelimiz ile sorunsuz sevkiyatı gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve dışında gerekli lokasyon ve çalışmalar ile ithalat ve ihracat konusunda bir adım daha ileri gidileceğinin güvencesini sunmaktayız. Bizi bulunduğumuz sektörde lider yapan özelliklerimiz;

  • Tam zamanında ve güven içinde gerçekleştirilen teslimat,
  • Yurt içi veya dışına düzenli olarak yapılan sevkiyatlar,
  • Gelişen teknolojiyi anında hizmet alanında kullanmak ve uzman personel ekibi,
  • Öz sermayeden oluşan geniş araç filosu ve gelişmiş acente ağı,
  • Araçların uzaktan kontrolü ve takibi sistemi,
  • Belirlenen noktadan teslim alınarak yine belirlenen noktaya teslimattır.

Merih transport ile taşımacılık hizmeti sonucunda her konuda bir adım daha önde olacak, kar marjını en üst seviyelere çıkarıp maliyetleri minimize edecesiniz. Sorunsuz bir taşımacılık için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek olacaktır.