Merih Transport

Merih transport küreselleşmede büyük bir hız kazanan iş dünyası içerisinde, her geçen gün gelişen teknolojiler ile mesafelerin ortadan kalktığı durumda Pazar anlayışını tüm dünya olarak benimsemiştir. Ulusal ve uluslar arası taşımacılıkta büyük mesafeler kat ederek sınırları ortadan kaldırmıştır. İl kurulduğu günden itibaren kaliteyi ilk hedef olarak belirleyen firmamız çalışan personelinden kullanmış olduğu araçlara kadar profesyonel olarak hizmet vermektedir. Taşımacığın en önemli unsuru olan sigorta anlayışını ön plana çıkarak, sorunsuz ve güvenli bir taşıma hizmetini sunmaktadır.

Gelişen sektör içerisinde rekabet koşullarını en iyi şekilde sağlamak adına Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vererek, kalıcılık seviyesini ilerletmiştir. Merih transport Müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeden çalışmalarına devam ederek, taşımanın başından sonuna kadar sürekli diyalog ve takip sistemi oluşturmuştur. Uzakları yakın etmek düşüncesi ile çıkmış olduğu bu yolda birçok taşıma hizmetini kusursuz şekilde yerine getirerek taraflı ve tarafsız herkesin takdirini toplamıştır. Ağır hafif, uzun kısa, kara, hava ve deniz diye herhangi bir ayrım yapmadan bütün taşıma hizmetine aynı özen ve dikkati göstermektedir.

Merih transport Piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini her zaman müşterinin belirlemiş ödeme şekilleri ile sunarak, kalitenin yanı sıra müşteri bütçesine yardımcı olmaktadır. almış olduğu referanslar sayesinde taşımacılık hizmeti almak isteyen herkes tarafından en çok tercih edilen ve hazırlanan listenin ilk sırasında yer almaktadır.

Yetki Belgemiz

Bizimle ilgili farklı sorularınız var ise lütfen bize ulaşın.

Hizmetlerimiz

Kombine Taşımacılık Hizmetleri

Merih transport olarak kombine taşımacılık hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ie hizmet vermekteyiz. Yılların tecrübesini gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak kusursuz bir hizmeti sunmaktayız. Taşımanın çıkış noktasından varış noktasına kadar en az iki sevkiyat…

read more
Lojistik ve Depolama

Günümüz rekabet şartlarında başarılı olabilmek için en iyi ürünü, en uygun fiyata müşteriye sunmak gerekir.

read more
Denizyolu Taşımacılığı

Günümüz rekabet şartlarında başarılı olabilmek için en iyi ürünü, en uygun fiyata müşteriye sunmak gerekir.

read more
Karayolu Taşımacılığı

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile hizmetinizdeyiz.

read more

Hangi çözümün işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin değil misiniz?