Denizyolu Taşımacılığı

Posted by Merih Transport
Category:

Merih transport dünya ticaretinde deniz yolunun büyük bir yüzde oran kapladığının bilincince olarak hizmet vermektedir. Firmamız gerekli olan ulusal ve uluslar arası tüm üyeliklerde yerini alarak ticaret merkezini dünya olarak benimseyerek taşımacılık hizmetini ileri seviyelere çıkarmıştır. Sahip olduğu geniş acente ağı sayesinde müşterilerine kıtalar arası lojistik konusun hızlı ve kolay çözümler ile basit hale getirmiştir. Taşımacılığı istenen limandan belirlenen limana olarak adrese teslim şekilde gerçekleştirmektedir.

Denizyolu Taşımacılığında Kalite

Merih transport, yıllara dayana tecrübesini gelişen teknoloji ile bir araya getirerek kusursuz hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktadır. Sevkiyat ihtiyacına tamamen uyumlu olan filosu ve alanında uzman çalışma ekibi sayesinde tüm sevkiyatlarını sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Sevkiyatları en hızlı şekilde kolay ve ekonomik olarak gerçekleştirmede her zaman listenin en başındaki yerine korumaktadır.

Merih transport, vermiş olduğu güvenceler ile taşımanın en başından sonuna kadar tüm sorumluluğu üzerine almaktadır. Dilediğiniz zaman bizle irtibata geçerek hizmet kalitemiz, çalışanlarımız, geniş ve donanımlı filomuzu inceleyebilirsiniz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimiz tarafından hakkımızda ve hizmetlerimiz ile ilgili yapılan yorumlara göz atarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Taşımacılık ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızın cevabını hızlı ve net bir şekilde alabilirsiniz. Huzur ve gönül rahatlığı içerisinde ithalat ve ihracat yapmak, herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için iletişime geçeceğiniz tek adres olarak hizmet vermekteyiz.